Koolisport 2014/15 õppeaasta III veerandil

05. veebruaril toimusid Võru Spordihoones sisekergejõustiku võistlused, kus osalesid ka Kuldre Kooli noored. Parimad tulemused saavutasid:

* Karoliina Kallion tütarlaste B- vanuseklassi 60 m jooksus II koht tulemusega 9,01 s;

* Annabel Täär tütarlaste B – vanuseklassi kuulitõukes II koht tulemusega 8 m 68 cm;

* Helena Uibopuu C – vanuseklassi kuulitõukes III koht tulemusega 9 m 21 cm;

* Kevin Urb poiste C – vanuseklassi 600m jooksus III koht tulemusega 1 min. 59,55 s.

10. veebruaril korraldas Eesti Koolispordiliidu Puigal Võrumaa etapil 3x3 korvpallis. Kuldre Kooli 6. – 7. klassi poiste võistkond saavutas koosseisus Ott Rang, Tõnis Vaiknemets ja Tajo Oja I koha. 4. – 5. klassi poiste arvestuses said Kevin Urb, Timo Tragel ja Volli Kurss II koha.

12. – 13. märtsil osalesid 6. – 9. klassi poisid Eesti maakoolide finaalturniiril Tormas. Alagrupis võideti Koigi PK 43:40 ja Vana – Vigala PK 47:35. Poolfinaalis mindi vastamisi korraldajate Torma PK ja see kahjuks kaotati 38:47. III koha mängus kohtuti taas Vana – Vigala võistkonnaga ja võideti 38:26, seega tasuks III koht. Võistkonda kuulusid Enri Täär, Kaur Kaelep, Mihkel Oja, Martin Püvi, Ott Rang, Tajo Oja ja Tõnis Vaiknemets.

* Helena Uibopuu C – vanuseklassi kuulitõukes III koht tulemusega 9 m 21 cm;