Sõbrapäeva disko koos Keeni kooliga

Sõbrapäeva ettevalmistustega alustasime õpilasesindusega suhteliselt vara, vähemalt minu arvates. Näiliselt oli nagu kõik paigas, tegime valmis fotonurga, kaunistused ning mõtlesime välja mängud.

Kuid lõppude lõpuks jäime siiski natuke jänni ja viimasel minutil, siis kui Keeni Kooli õpilased olid juba kohal, tuli meile appi õpetaja Kaija kes aitas teha mänge jms. Tänu temale lõppes õhtu siiski väga hästi, diskol said kõik tantsida ja ennast vabalt tunda kuid kahju, et see kõik lõppes liiga vara ja et järgmisel päeval pidi kohe kooli tagasi minema. Järgmisel päeval olid kõigil kes tantsupõrandal oma oskusi näitasid jalad valusad ning kõigil oli hea meel et nad sellel sõbrapäeval osalesid.

Sellest toredast õhtust ja fotonurgas tehtud pilte saab näha kooli kodulehe galeriist.

Laura Rebane