Sipsikute ühine reis

Kevadine ühine kogu lasteaia väljasõit toimub laupäeval 11.06.16 väljasõit kell 10.30 lasteaia juurest.

Sõidame Tartusse mänguasjamuuseumisse. Muuseum pakub toredaid programme. Mõlema programmi pikkus on 1,5 tundi.

Programm pisematele „Külas muuseumimõmmidel“ – lapsed saavad vesteldes ja mängides teada mängukarude ajaloost, kuulevad tähtsamate muuseumikarude lugusid ning tutvustavad oma lemmikkarusid. Niisiis, võtke oma kaisukaru muuseumisse tulles kaasa!!!

Programm suurematele „Karu Nässu otsimismäng“ – töölehtedega otsimismäng. Kõigile lastele jagatakse töölehel ülesanded, mida nad saavad kas iseseisvalt või täiskasvanu abiga lahendada. Räägitakse ka rändurkaru Nässust ja sellest, kui palju ta maailmas ringi rännates asju otsinud on.

Kaasa piknikukorv – hea ilma korral peame pikniku Toomemäel (sellest rääkisime lastevanemate koosolekul) ja vihmase ilma korral on võimalus muuseumis piknik pidada.

Laps tuleb väljasõidule koos oma lapsevanemaga. Väljasõidu ajal vastutab lapsevanem ise oma lapse eest.  Kui on lasteaias mitu last ja eri rühmades, siis bussiga tulles tuleb kaasa üks lapsevanem (muuseumis, lihtsalt valite ise millisele programmile lähete).

Kohtade arv bussis piiratud, seega kes ees, see mees. Lastele on nii transport kui ka muuseumikülastus tasuta, ehk siis selle raha eest, mis kogutud jõululaadalt ja saadud firmalt Kirkeval jõulukaartide eest. Lastevanematele transport tasuta ja programmi eest 4.50 tuua KESKMISE LIITRÜHMA õpetajate kätte. Seda sellepärast, et ei tekiks ülebroneeringut (bussis on kohti 54) kogume raha ühes kohas.