Hakkab pihta!

13.11.2019 Kokkulepitud ajaks jõudsid meieni lasteaia õpetajatelt ideed ja õpimattide kirjeldused. Paaristöö ootas ees! Õpilased moodustasid oma kahesed meeskonnad. Kahjuks avaldus siinkohal teraval moel kooli jõudnud mingi viiruse laine, mis oli vähemalt selleks päevaks õpilasi klassis tunduvalt harvendanud. Kohalolnud valisid neile meeldivad teemad. Otsustati, kes loob Google dokumendi ja jagab seda teistega. Seejärel tekitati sinna 13x13 cm kastid ja joonistati nendesse teemale vastavad kujundid või otsiti sobivaid pilte. Kaste tuli muidgi veel ja veel juurde tekitada. Tööd jagus ja jäi ka järgmiseks korraks. Siis lõpetame alustanutega kaardid ja jagame neid ka lasteaia õpetajatega arvamuste saamiseks.